ژوئن, 2021 بدون نظر رسانه ها

وان ایکس بت یک جشنواره جالبه جدید را راه اندازی کرده است – ام افکت

بهار امسال ، دنیای پیش‌بینی با شنیدن خبر پیروزی یک کاربر وان ایکس بت از قزاقستان به نام موخازان ، متحیر شد. فرم 44 رویدادی که به درستی پیش بینی شده بود ،این کاربر مدت زمان طولانی را در وان ایکس بت صرف جمع کردن این فرم کرده بود، که به او این امکان را داد تا تقریباً 2 میلیون دلار برنده شود.  وان ایکس بت جوایز را پرداخت کرده است – و اکنون به کاربران در قزاقستان این فرصت را می دهد تا از میلیونر جدید و خود ساخته پیشی بگیرند.

 برای پیوستن به این جنبش ، تنها کاری که باید انجام دهید شرکت در جشنواره فوق العاده جدید ام افکت است. که از 20 مِی 2021 آغاز شد و پایان آن باز است.  برای ورود به جشنواره ، کافی است حداقل 3 دلار در فرم متشکل از 45 رویداد و پیش‌بینی مسابقه که هر یک حداقل ضریب 1.17 داشته باشد شرکت کنید.

 فقط پیش‌بینی هایی که شامل بیش از 2 بازپرداخت برای فرم های 45 و 47 تایی و 3 بازپرداخت برای فرم 48 تایی یا بیشتر است، برای جشنواره قابل قبول می‌باشد.

 مبلغ جایزه اولیه 2500 دلار تعیین شده است و هر ماه 2500 دلار بیشتر به مبلغ جایزه اضافه می شود و تا زمان اعلام اولین برنده. حداکثر جایزه برای برنده اول 30,000 دلار تعیین شده است ، بدون احتساب مبلغ بدست آمده برای هر فرم پیش‌بینی که برنده دریافت خواهد کرد.

 جایزه ویژه دیگر، انگشتر طلایی قهرمان  وان ایکس بت است که به برنده جشنواره می رسد.  چنین انگشتری قبلاً به موخازان داده شده است – و ما امیدواریم که خیلی زود برنده جشنواره نیز بتواند با این پاداش ویژه خوشحال شود.

در ام افکت شرکت کنید – و با وان ایکس بت جوایز زیادی بدست آوردید

تگ ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.